Balík plný emócií za 30 eur

Autor: Monika Sobeková | 31.7.2013 o 10:30 | (upravené 31.7.2013 o 11:03) Karma článku: 4,93 | Prečítané:  708x

Zvláštny nadpis, že? :-) Ale úplne výstižný na zážitky jednej tridsiatničky :-)Zoznamky sú fenoménom dnešnej doby. Ľudia pracujú od svitu do mrku, aby si zabezpečili aspoň štandardné prežitie a nemuseli svojich rodičov cucať z peňazí do 30tky, prípadne niektorí aj dlhšie.

Rastúci pracovný aj existenčný tlak vytvára z ľudí populárne single postavičky. Pýtate sa prečo populárne? Je to predsa dnes v móde byť single, no nie? Pracovať a dva týždne do roka si užívať v Karibiku a po prípade ešte po víkendoch mulatovať s kolegami. Prečo s kolegami? Lebo všetci kamoši už majú svoje rodiny a s nimi sa náhle menia aj priority.

 

Časť tridsiatnikov si užíva a čas takmer nepretržite pracujúcich pomaličky vyhorieva a uvedomuje si, že snáď by bol aj čas založiť si rodinu, ale riešia dilemu .....S KÝM??? Keď všetci normálni sú už dávno zadaní.

Aj ony sa však chcú o niekoho s láskou starať a tráviť s ním voľné chvíle, ale akosi ich všetci správni a potenciálni partneri obchádzajú.

Podobný príbeh zažívala aj Nela. Možno pre niektorých mala prácu snov, ktorá si však na úkor vysokého platu vyžadovala pomerne dlhý čas strávený v práci samozrejme na úkor vlastného života. Dni, vlastne aj roky plynuli ako voda a zrazu sa zobudila a na krku krásnych 33 rokov. Do duše sa jej vryl červík, čo s tým? Čo so životom? Stále je sama......

Pri náhodnom surfovaní na internete zazrela inzerát: Nevešajte hlavu, zoznámte sa s partnerom, ktorý je skutočne seriózny – na úrovni! Kto by takého nechcel???? Hmmm....vraví si, to by som mohla vyskúšať, úvodná registrácia stála 30 eur. Zdala sa jej to smiešna suma a to ešte ani náhodou netušila, čo všetko za to dostane! Dala si tam svoju fotku, vyplnila profil a za pár dní už o dušu mailovala s Julom. Julo mal 35, bol zabezpečený, s domom, super prácou, množstvom koníčkov a kamarátov, ale.....bez ženy. Doteraz si užíval a keď sa mu zdalo, že všetkého je akurát dosť, rozhodol sa pre rodinný život. Chcel rodinu, ibaže tú správnu nevedel akosi nájsť a tak slovo dalo slovo alebo mail dal mail a prišlo prvé stretnutie a sympatie. Zrodil sa nový vzťah, ktorý dostal grády a to, čo iní vo vzťahu stihnú za rok, oni zmákli za tri mesiace. Po rýchlom vzplanutí však prichádza vytriezvenie a Nela začala pozorovať Julove trošku podivné zvyky , ktoré jej zrazu začali vadiť a autoritatívnu povahu, ktorá skryto naznačuje, že vo vzťahu môže byť iba jeden pánom. Navyše stále počúva, aká je komplikovaná a prečo stále všetko rieši. Sama seba sa po nociach pýta, načo jej je partner, ktorý chce, aby na ňho hovorila jednoducho a neriešila s ním žiadne komplikované záležitosti. Ružové obláčiky sa pomaly rozpúšťajú a Nele rozum zavelí späť! Samozrejme Julove pošramotené chlapské ego nenechalo na seba dlho čakať a tak jej ešte zahral na city a keď ho chcela prijať späť odhodil ju a ani obrvou nepohol a v duši ho hrial pocit zadosťučinenia.

Nela má stále 33 a nových dobrých ponúk je na zoznamke menej a menej. Vyskúša trik, spraví si nové konto, dá tam fotku nastylovanej kamošky z Británie a vek 27. Ráno, po otvorení mailovej schránky padá na zadok! Tá je plná ponúk od chlapov všetkých vekových kategórií. 50 správ pre 27 ročnú v porovnaní s jej 3 denne pre 33 ročnú. Aj zoznamka vie byť neúprosná, ale predá vám to, čo chcete........balík plný emócií za 30 eur.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf protikorupčného úradu Kovařík: O Ficovom hlase sme viedli polemiky

Policajti pri citlivých kauzách nemôžu zisťovať všetko, musia brať ohľad aj na česť politika, tvrdí Ficov šéf boja proti korupcii.


Už ste čítali?